Інтеграція FormDesigner з Notion таблицями

Notion – це популярний сервіс для створення нотаток та текстових документів, списків справ, баз даних, таблиць, канбан-дощок, баз знань, ведення проектів та спільної роботи.

Для того, щоб налаштувати інтеграцію з Notion таблицями необхідно відкрити потрібну веб-форму та перейти до розділу “Модулі”. Там у списку модулів знайдіть інтеграцію з Notion таблицями:

Наведіть на нього курсор миші та натисніть кнопку "Додати", після чого перед вами відкриються основні налаштування модуля:

Тут необхідно ввести свою email адресу, на яку зареєстрований обліковий запис у Notion, після чого натиснути кнопку "Отримати доступ до таблиці", після чого вас перекине на сторінку авторизації в Notion, де вам необхідно надати доступ до потрібних сторінок:

Після того, як ви надасте доступ до потрібної таблиці, ви повернетесь на наш сайт і перед вами відкриються інші налаштування модуля:

У полі "Таблиця Notion" необхідно вибрати потрібну таблицю, в яку будуть передаватися дані. У полі працює пошук за назвою для швидкого пошуку потрібної таблиці. Після того, як оберіть таблицю, нижче з'явиться можливість налаштувати список колонок, в які будуть передаватися дані:

Додайте всі поля, які потрібно надсилати, після чого натисніть кнопку “Зберегти”. На цьому налаштування інтеграції веб-форми з таблицею Notion завершено.

Коментарі

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас