Основні можливості

Конструктор веб-форм

Використовуючи конструктор, ви зможете створювати веб-форми будь-якої складності. Для цього не потрібно володіти спеціальними знаннями і встановлювати на свій ПК додаткове програмне забезпечення. Потрібно просто вибрати відповідний шаблон, ввести дані і коли скопіювали код, перенести готову форму на свій сайт. Створюйте проекти в лічені хвилини та заощаджуйте свій час!

37 типів елементів веб-форм

Функціонал конструктора дозволяє створювати веб-форми будь-якої складності: від стандартної підписки на email-розсилку до повноцінних багатосторінкових анкет. Параметри кожного поля налаштовуються окремо. Ви самі зможете вибрати, які з них є обов'язковими для заповнення, а також можете прописати назви полів та підказки для користувачів.

Автозбереження даних у формі

Налаштуйте для потрібних елементів функцію автозбереження даних. Один раз заповнивши це поле, користувачеві, при наступних переглядах форми, вже не потрібно буде заповнювати його. Раніше введені дані автоматично підставить в це поле.

Drag & drop інтерфейс

Ніякого HTML і CSS - за допомогою інтуїтивно зрозумілого Drag&Drop інтерфейсу створити веб-форму зможе кожен. Додавайте поля для введення імені та контактних даних, чекбокси, випадаючі списки і кнопки для завантаження файлів, якщо просто вибрати потрібні елементи в меню і перетягнути їх у робочу область за допомогою миші. Точно так само можна змінювати порядок полів в готовій веб-формі, якщо пересунути їх вгору чи вниз.

Багатосторінкові веб-форми

У разі, коли в веб-формі використовується велика кількість елементів, доцільно розділити їх на кілька сторінок. Наприклад, це необхідно, коли вам потрібно провести детальне анкетування, створити квіз, оформити заявку на покупку товару або внести дані в базу. Багатосторінкові веб-форми створюються за допомогою кліка по посиланню «Додати сторінку». На екрані з'явиться нова сторінка, куди ви зможете додати всі необхідні елементи.

Крім цього у вас є можливість налаштувати покрокове збереження даних на кожному кроці форми. Навіть якщо користувач не закінчить заповнювати форму, ви все одно побачите введені дані і зможете проаналізувати на якому етапі користувачі кидають заповнення форми.

Персоналізовані веб-форми

Звертайтеся в формі на ім'я клієнта. Налаштуйте передачу імені, телефону або e-mail адреси в форму і отображайте їх в будь-якому місці вашої форми. Не вимагайте від клієнта повторного заповнення полів форми, якщо ця інформація вже є у вашій CRM-системи або сервісі e-mail розсилок.

Свій власний піддомен для форм

У випадку, коли користувачі не хочуть, щоб веб-форми при публікації містили посилання на наш ресурс, ми пропонуємо використовувати для розміщення власний піддомен. Треба зайти у список форм, вибрати ту, для якої необхідний піддомен і перейти в розділ «Налаштування». Там виберіть розділ "Піддомен". Залишається натиснути клавішу «Додати піддомен» і ввести дані. Більш детальна інформація про створення власного піддомена представлена тут.

Веб-форми з можливістю завантаження файлів

Ви можете створювати веб-форми з функцією завантаження текстових і графічних файлів, зображень, відео, музики. Всі дані будуть доступні для скачування в особистому кабінеті користувача. Для створення такої можливості, необхідно вибрати у розділі «Додаткові поля» елемент «Завантаження файлів» і додати його у форму одним кліком миші.

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас