Модуль інтеграції Kommo

Щоб підключити модуль інтеграції, вам потрібно зайти в Особистий кабінет і в необхідній формі вибрати розділ"модулі":

Модуль інтеграції Kommo 1

Перед вами відкриється список всіх доступних модулів. Клацніть на іконку "+ Додати " в пункті Kommo:

Модуль інтеграції Kommo 2

Налаштування модуля

Відкриється спливаюче вікно з настройками модуля, де вам потрібно вказати обліковий запис і натиснуть кнопку "Авторизуватися":

Модуль інтеграції Kommo 3

Обліковий запис, Ви можете подивитись в адресному рядку в URL домену на Kommo: https://qwerty123.kommo.com/ - це буде qwerty123

Після натискання кнопки "Авторизуватися", Вас перекине на сторінку Kommo з нашим додатком. Виберіть Ваш аккаунт зі списку:

Модуль інтеграції Kommo 4

Вибравши аккаунт, натисніть кнопку "Allow":

Модуль інтеграції Kommo 5

Після того, як Ви авторизувалися, перед вами відкриються налаштування модуля "Kommo":

Модуль інтеграції Kommo 6

Cтворення контакту

Тут ви можете вибрати, які дані будуть передаватися в Kommo: e-mail адресу, номер телефону і відповідального, який ці дані буде обробляти. Всі ці дані будуть використовуватися при створенні нового контакту. Для того, щоб налаштувати додаткові параметри контакту необхідно перейти у вкладку "Контакт":

Модуль інтеграції Kommo 7

Тут ви можете додати ім'я контакту, вибрати месенджер і задати йому відповідне значення зі списку, задати теги контакту і примітку. Також можете встановити опцію "Оновлювати дані контакту при виникненні дублів". В поле "Додаткові поля" ви можете додати параметр з форми, клікнувши "Додати параметр з форми" і в поле "Завдання" завдати додавання завдання при створенні контакту.

Угода

На вкладці "Угода" ви можете створити угоду, де ви можете задати:

 • Воронка
 • Етап угоди (задати з воронки продажів значення зі списку)
 • Назва угоди
 • Бюджет угоди (вибрати зі списку потрібне поле з форми)
 • Теги
 • Примітка
 • Додаткові поля (для цього натисніть "Додати параметр з форми")

Модуль інтеграції Kommo 8

Якщо ввімкнути опцію "Активувати контроль дублів на стороні FormDesigner":

Модуль інтеграції Kommo 9

Пошук відкритих угод здійснюється за номером телефону та e-mail адресою контакту або компанії. Ви можете налаштувати додаткові параметри фільтра, які потрібно враховувати при пошуку. За допомогою даної опції можна налаштувати так, щоб якщо у контакту вже є створена угода, після перевірки за заданими параметрами, то при відправці нової форми не створювати нову угоду. Також можна пересувати угоду по воронці продажів. Наприклад, користувач заповнив першу форму, створилася угода зі статусом "Нова заявка”. Тоді можна налаштувати другу форму таким чином, що заповнивши її, угода перейде зі статусу "Нова заявка" в наступний етап. Задля цього потрібно в другій формі налаштувати в яку воронку і з яким статусом має надходити Угода, а також необхідно активувати пошук угод за статусом "Нова заявка".

Модуль інтеграції Kommo 10

Якщо "Активувати контроль дублів на стороні Kommo", то перевірка буде на стороні Kommo:

Модуль інтеграції Kommo 11

Щоб налаштувати перевірку дублів в Kommo, вам необхідно зайти в розділ угоди і вибрати кнопку "Automate"

Модуль інтеграції Kommo 12

У розділі "Lead sources" у контролі дублів "Duplicate control", натисніть "Set up rules":

Модуль інтеграції Kommo 13

Активуйте джерело "Formdesigner", за яким буде відбувається перевірка:

Модуль інтеграції Kommo 14

У вкладці "Налаштування правил", ви можете вибрати параметри за якими буде перевірятися заявки на дублі:

Модуль інтеграції Kommo 15

Виберіть параметри:

 • порівняти за BIG DATA
 • порівняти за Пікслелем
 • збіг по Email
 • збіг за номером телефону

Також можна вибрати список "Додати поле" і вибрати додатково, по якому полю робити перевірку:

Модуль інтеграції Kommo 16

В поле "Воронки і статуси", ви можете конкретизувати, в яких шукати дублі або вибрати все. Також, при конфлікті даних угоди і вхідної угоди, можна вибрати: Оновити даними з вхідної заяви або залишити дані поточної угоди. При виявленні декількох дублів по вхідній заявці, можна вибрати дію: оновити всі угоди, оновити найновішу угоду, створити нову угоду:

Модуль інтеграції Kommo 17

Якщо активувати в полі "після об'єднання" чекбокс "Створити завдання", то нижче можна задати додаткові опції з терміном виконання, з вибором відповідального, дією і поле для коментаря:

Модуль інтеграції Kommo 18

В поле "Завдання" в налаштуваннях модуля, можете додати додавання завдання при створенні угоди. Тут можете вибрати тип завдання, дату завершення завдання, відповідального за обробку завдання і додати текст до завдання, де можете використовувати макроси з форми.

Модуль інтеграції Kommo 19

Компанія

На вкладці "Компанія" ви можете задати назву компанії, вибравши зі списку, задати теги і примітку. Якщо необхідно більше даних, то додаєте потрібні поля, використовуючи кнопку "Додати додаткове поле", також "Додаткові телефони" і в поле "Завдання" додати завдання при створенні компанії:

Модуль інтеграції Kommo 20

Варто звернути увагу, як і у вкладці "Контакти", на чекбокс "Оновлювати дані компанії при виникненні дублів". За замовчуванням, при створенні компанії, перевіряється чи не створена вже компанія з такими параметрами. Пошук йде по email адресою і телефоном. Якщо компанія з такими даними знайдена, то дані, які вже є у компанії не оновлюються, а лише додаються відсутні значення. Якщо встановити чекбокс "Оновлювати дані компанії при виникненні дублів", то всі дані компанії будуть перезаписуватися.

Щоб вставити необхідні поля з форми, Вам потрібно використовувати спеціальні макроси підстановки.

Логіка

У налаштуваннях модуля Kommo на вкладці "Логіка", ви можете додати логічні правила для активації або деактивації даного модуля:

Модуль інтеграції Kommo 21

Коментарі

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас