Інтеграція FormDesigner з KeyCRM

KeyCRM - CRM-система для автоматизації будь-якого бізнесу в єдиному вікні. Збирайте ліди, заявки та замовлення з усіх каналів: сайти, маркетплейси, месенджери, Instagram. Конвертуйте їх у клієнтів за допомогою потужної CRM, чатів і функціоналу для торгівлі: склади та служби доставки.

Для того, щоб налаштувати інтеграцію з цією CRM, необхідно перейти у вкладку "Модулі" в потрібній веб-формі. Зліва в меню виберіть розділ "CRM системи" і там знайдете модуль "KeyCRM":

Інтеграція FormDesigner з KeyCRM

Наведіть на нього курсор миші та натисніть кнопку "Додати", після чого перед вами відкриється спливаюче вікно з основними налаштуваннями інтеграції:

KeyCRM

Тут необхідно ввести свій API ключ KeyCRM, після чого натиснути на кнопку "Синхронізація". Якщо API ключ введено правильний, то перед вами відкриються інші параметри модуля:

В основних параметрах модуля необхідно вибрати поля форми, які містять ім'я покупця, його email адресу та телефон. Для налаштування додаткових даних покупця, необхідно зліва вибрати пункт меню "Покупець":

Тут ви можете додати замітку, а також налаштувати список додаткових полів, які будуть використовуватися при створенні покупця в KeyCRM.

Створення замовлення в KeyCRM

Крім цього ви можете активувати й автоматичне створення замовлення в KeyCRM. Для цього в меню зліва виберіть розділ "Замовлення".

Тут необхідно активувати перемикач "Створювати замовлення", після чого ви зможете налаштувати основні параметри замовлення. Є можливість вказати джерело, коментар, список тегів, налаштувати список додаткових полів замовлення, а також список товарів.

Створення ліда в KeyCRM

Аналогічним чином можна налаштувати і створення ліда в KeyCRM, якщо ви використовуєте воронки. Для цього в меню зліва виберіть розділ "Лід":

Тут ви можете вибрати воронку, в якій буде створюватися лід, вказати назву ліда, джерело і коментар. За необхідності можна додати додаткові поля ліда і вказати список товарів.

Після того, як усі дані буде заповнено, необхідно натиснути на кнопку "Зберегти".

Тепер надіславши форму, можна автоматично створювати покупця, замовлення або лід у KeyCRM.

Коментарі

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас