Форма тестування

Для того щоб краще пізнати своїх відвідувачів і передплатників, все більше і більше власників сайтів і поштових розсилок почали використовувати форми опитування або тестування.

Форма опитування або тестування нагадує форму для голосування і може містити в собі не одне питання, а декілька. Крім того, у формі опитування як правило присутні і додаткові поля, наприклад, ПІБ та контактні дані респондента.

Використовуючи сервіс FormDesigner, Ви можете в декілька кліків створити готову форму опитування або тестування. Після чого Ви отримаєте готовий код для вставки його на сайт або можете опублікувати пряме посилання на готову форму в соціальній мережі або поштовій розсилці.

Всі відповіді, отримані від респондентів, зберігаються у нас в системі, а також розсилаються на зазначені Вами e-mail адреси, і можуть бути експортовані з системи в будь-який момент у форматі CSV/Excel для подальшої обробки.

Після створення форми, Ви в будь-який момент можете змінити своє питання і варіанти відповіді, додати захист від СПАМУ, налаштувати правила валідації і зовнішній вигляд.

Приклад готової форми

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас