Форма голосування

Для того, щоб краще пізнати своїх відвідувачів і передплатників, все більше і більше власників сайтів і поштових розсилок почали використовувати форми для голосування.

Як правило, для проведення голосування вибирається одне питання і кілька варіантів відповіді. Користувачеві пропонується вибрати один або кілька варіантів. Після того, як користувач проголосував, підраховується середній рейтинг за кожним варіантом відповіді.

Таким чином, після завершення голосування, можна легко виявити основні переваги своїх відвідувачів або потенційних клієнтів.

Використовуючи сервіс FormDesigner, Ви можете в декілька кліків створити готову форму голосування. Після чого, Ви отримаєте готовий код для вставки його на сайт або можете опублікувати пряме посилання на готову форму в соціальній мережі або поштовій розсилці.

Всі відповіді, отримані від респондентів, зберігаються у нас в системі, а також розсилаються на зазначені Вами e-mail адреси, і можуть бути експортовані з системи в будь-який момент у форматі CSV/Excel для подальшої обробки.

Після створення форми, Ви в будь-який момент можете змінити своє питання і варіанти відповіді, додати захист від СПАМУ, налаштувати правила валідації і зовнішній вигляд.

Приклад готової форми

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас