Інтеграція FormDesigner c LPTracker

Добрий день.

LPTracker — це сервіс, що включає CRM-систему, IP-телефонію, підключення зворотного дзвінка на сайт, функції динамічного Call Tracking, захоплення профілів з соціальних мереж та інші інструменти. Він створений для скорочення рекламних витрат і збільшення результативності роботи.

Тепер для всіх користувачів FormDesigner стала доступна інтеграція з цим сервісом, завдяки якій всі дані з форми будуть передаватися в LPTracker, де буде створюватися контакт і лід.

Для того, щоб налаштувати цю інтеграцію, необхідно відкрити потрібну форму і перейти у вкладку "модулі". Там в розділі "CRM системи" потрібно знайти модуль LPTracker:

Інтеграція FormDesigner c LPTracker 1

Наведіть на нього курсор миші і натисніть на кнопку "Додати", після чого перед вами відкриються основні настройки модуля:

Інтеграція FormDesigner c LPTracker 2

Тут вам необхідно ввести логін і пароль від облікового запису lptracker, після чого натиснути на кнопку "авторизуватися". Якщо Дані вірні, то нижче з'явиться список проектів, де необхідно вибрати потрібний проект, куди будуть передаватися дані:

Далі необхідно відкрити розділ "Контакт", де налаштовуються параметри контакту:

Інтеграція FormDesigner c LPTracker 4

Заповніть необхідні поля, після чого необхідно перейти в розділ "Лід":

Інтеграція FormDesigner c LPTracker 5

Тут потрібно вибрати крок воронки, вказати назву ліда і при необхідності налаштувати додаткові поля.

Завдяки цій інтеграції, у вас є можливість створювати контакт і лід в автоматичному режимі, відразу після відправки вашої веб-форми.

Коментарі

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас