Інтеграція FormDesigner з Webex

Webex - це функціональна система для організації веб-конференцій із високоякісним прийомом та передачею зображення від компанії Cisco. Підтримує аудіоконференц-зв'язок як через VoIP, так і через звичайний телефон. Сервіс підтримує роботу з MS Office та деякими іншими месенджерами. Працює на популярних смартфонах та планшетах.

Налаштувавши інтеграцію FormDesigner з Webex, ви можете автоматично створити нову зустріч або зареєструвати учасника на заздалегідь заплановану зустріч, як тільки учасник заповнить і відправить вашу веб-форму.

Щоб налаштувати цю інтеграцію, перейдіть на вкладку "Модулi" у потрібній веб-формі. У списку доступних програм для інтеграції введіть слово "Webex" у рядку пошуку:

1-min.png

Наведіть курсор миші на цю програму та натисніть кнопку "Додати", після чого ви побачите вікно з основними налаштуваннями інтеграції:

У полі "Email адреса адміністратора" введіть адресу електронної пошти вашого облікового запису Webex, а потім натисніть на "Отримати доступ до Webex". Ви будете перенаправлені на сторінку Webex, де вам потрібно буде увійти у свій обліковий запис і надати дозволи нашому додатку.

3-min.png

Якщо все зроблено правильно, перед вами відкриються інші налаштування модуля інтеграції, де вам потрібно вибрати дію, яка буде виконана при відправці форми:

3-min.png

На даний момент доступні такi дії:
  • запланувати конференцію
  • реєстрація учасника на конференцію

Заплануйте конференцію

Для того, щоб запланувати конференцію вам необхідно заповнити ці поля:
  1. Тема конференції
  2. Опис конференції
  3. Тривалість конференції
  4. Час початку конференції
  5. Часовий пояс
  6. E-mail адреса учасника
  7. Ім'я учасника

Якщо активовано перемикач "Надсилати email повідомлення учаснику конференції", то учаснику надходитиме на пошту запрошення на заплановану конференцію від Webex.

Коли всі поля будуть заповнені, вам потрібно натиснути на кнопку "Зберегти".

Реєстрація учасника на конференцію

У вас також є можливість автоматичної реєстрації учасника на заплановану конференцію. Для цього виберіть дію "Реєстрація учасника на конференцію", після чого перед вами з'явиться список з останніми запланованими конференціями.

Виберіть потрібну конференцію зі списку, а також вкажіть адресу електронної пошти та ім'я учасника, а потім натисніть "Зберегти".

Якщо активовано перемикач "Надсилати email повідомлення учаснику конференції", то учаснику надходитиме на пошту запрошення на заплановану конференцію від Webex.

Ось і все. Як тільки хтось заповнить та подасть вашу веб-форму, усі дані будуть автоматично передані в Webex.

Коментарі

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас