Форма зворотнього зв'язку

Форма зворотного зв'язку або контактна форма – це html-форма, яка зазвичай має кілька елементів: ПІБ, e-mail, тема повідомлення, сам текст повідомлення та кнопку «Відправити». Після того, як форму заповнює відвідувач сайту і натискає кнопку "Відправити", всі дані з форми відправляються на e-mail власника сайту. При цьому відвідувачеві сайту не доведеться відкривати ніяких додаткових поштових програм. Крім того, використовуючи форму зворотного зв'язку, ви не розкриваєте свою e-mail адресу спамерам.

Використовуючи сервіс FormDesigner, Ви можете в кілька кліків створити готову форму зворотного зв'язку для Вашого сайту. Після чого Ви отримаєте готовий код для вставки його на сайт.

Після створення контактної форми Ви можете додати нові поля або відредагувати старі, додати захист від СПАМУ, налаштувати правила валідації і зовнішній вигляд.

Всі дані, які відправляються формою зберігаються у нас в системі, а також розсилаються на зазначені вами e-mail адреси. Тому, якщо лист потрапив під СПАМ фільтр, то у нас в системі, Ви завжди зможете знайти і прочитати.

Приклад готової форми

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас