Форма онлайн-запису

Форма онлайн-запису - це веб-форма, яка дозволяє клієнтам записатися на послугу або прийом в будь-який час дня і ночі. Все більше людей використовують Інтернет, для запису, щоб не витрачати час на дзвінок. Відкривши таку форму онлайн-запису, клієнт відразу бачить якийсь час зайнято, а яке вільно, з урахуванням налаштованого графіка роботи і йому не потрібно чекати коли буде робочий час, щоб зателефонувати і записатися.

Віджет онлайн-запису вбудовується до вас на сайт і інтегрується з CRM системами і сервісами аналітики. Розмістивши таку форму на сайті ви даєте клієнту можливість цілодобово записатися на прийом і тим самим планувати свій робочий день більш продуктивно. Це неодмінно позначається на іміджі компанії, що в свою чергу призводить до зростання кількості постійних клієнтів.

Ви самі можете додавати потрібні саме вам поля в форму, налаштовувати їх зовнішній вигляд і умови, при яких потрібно їх відображати або приховувати.

Електронний журнал

Крім цього ви отримуєте готовий електронний журнал записів, де видно всі записи, які були на той чи інший день. Використовуючи електронний журнал ви легко можете управляти записами, скасовувати їх або переносити на інший час.

Онлайн оплата

Також до форми онлайн-запису можна підключити онлайн оплату. Після бронювання часу клієнта автоматично перенаправить на сторінку платіжної системи, де він зможе оплатити послуги онлайн.

Використовуючи FormDesigner.ru ви без праці можете створити свою форму онлайн записи з заданим набором полів. Приклад найпростішого віджета онлайн-запису може виглядати так:

Приклад готової форми

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас