Форма оформлення замовлення

Використовуючи сервіс FormDesigner, Ви можете в кілька кліків створити готову форму замовлення для сайту. Після чого, Ви отримаєте готовий код для вставки його на сайт або розмістити пряме посилання на готову веб-форму в нашій системі.

Форма замовлення товару – це ідеальний варіант прийому замовлень, для невеликих інтернет-магазинів. Вам не потрібно витрачати час і гроші на налаштування і підтримку складного інтернет-магазину. За допомогою нашого онлайн конструктора веб-форм, Ви просто додаєте потрібні поля у форму оформлення замовлення, після чого, вставляєте код форми до себе на сайт і спокійно приймаєте замовлення.

Всі замовлення, отримані з форми, зберігаються у нас в системі, а також розсилаються на зазначені Вами e-mail адреси, і можуть бути експортовані з системи в будь-який момент у форматі CSV/Excel для подальшої обробки. Ви можете відстежувати статус замовлення, а також додавати службову інформацію на замовлення.

Після створення форми, Ви можете додати нові поля або відредагувати старі, додати захист від СПАМУ, налаштувати правила валідації і зовнішній вигляд.

Приклад готової форми

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас