Підключення смс провайдера TurboSMS

TurboSMS - сервіс SMS і Viber-розсилок для бізнесу. У цій статті ми розповімо, як підключити цей сервіс як смс провайдера в нашому конструкторі веб-форм.

Насамперед необхідно перейти в розділ "СМС провайдери" і натиснути кнопку "Додати". На сторінці, що відкрилася, знайдіть сервіс TurboSMS:

Наведіть на нього курсор миші та натисніть на кнопку "Додати", після чого перед вами відкриється сторінка з основними налаштуваннями TurboSMS:

Тут необхідно вказати назву провайдера, яка відображатиметься у списку підключених провайдерів, а також токен HTTP API авторизації.

Для того, щоб працювати з TurboSMS API, ви маєте в розділі налаштувань API в особистому кабінеті TurboSMS, відзначити пункт "HTTP API" у блоці "Способи підключення". Після цього буде створено унікальний ключ аутентифікації, який можна змінити в будь-який час.

Саме цей ключ і потрібно вказати в полі "Токен HTTP API авторизації".

Коли всі дані заповнено, необхідно натиснути на кнопку "Отримати доступ", після чого перед вами з'явиться поле, де необхідно вибрати ім'я відправника:

Ви можете вказати довільне ім'я відправника, але його має бути додано як ім'я відправника на сайті TurboSMS.

На цьому налаштування інтеграції закінчується. Не забувайте натиснути на кнопку "Зберегти".

Тепер ви можете перейти до налаштувань потрібної веб-форми в розділ "SMS-повідомлення" і вибрати як sms-провайдера потрібне значення:

Тепер усі сповіщення, після відправлення веб-форми, надсилатимуться через сервіс TurboSMS.

Коментарі

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас