Основні можливості

Логічні правила і розгалуження

Створюйте унікальні сценарії для кожної веб-форми і зробіть свій сайт максимально функціональним. В розділі "Логіка" ви можете додавати і редагувати правила, які визначають, що станеться, якщо користувач введе певну інформацію або вчинить якусь дію. Інструменти FormDesigner дозволяють налаштувати:

  • правила для полів форми (додавання або приховування окремих елементів в процесі заповнення, автозаповнення);
  • правила для email і SMS-повідомлень (зміна тексту повідомлень в залежності від введених даних, відправка на інші адреси);
  • переадресацію на інші сторінки.
Знати програмування не обов'язково — створення логічних правил відбувається у зручному візуальному редакторі, де достатньо вибрати потрібний варіант поведінки веб-форми з випадаючого списку.

Правила для email та sms повідомлень

Персоналізуйте свої повідомлення та підвищуйте ефективність обробки вхідних заявок, додаючи особливі правила для email та SMS-повідомлень.

Після відправки веб-форми система миттєво аналізує відповіді користувача (які пункти обрані в списках, яка інформація міститься в текстових і числових полях). Залежно від умов, які ви прописали, наш сервіс може:

  • змінити текст повідомлення для автовідповідача;
  • змінити текст повідомлення для адміністратора;
  • надіслати повідомлення на кілька додаткових email-адрес або телефонів.

За допомогою операторів "І" і "АБО" можна створювати складні правила, що враховують відразу кілька параметрів.

Правила для елементів форми

Створюйте власні логічні алгоритми, щоб реагувати на будь-які дії користувача при заповненні веб-форми в режимі реального часу. Система миттєво аналізує введені дані і вносить відповідні зміни в форму на екрані користувача.

Щоб задати правило, необхідно прописати, на які дії і значення буде реагувати форма, а також результат (що станеться, якщо користувач виконає умову — введе певний текст, обере пункт у списку і т. д.):

  • відобразяться або пропадуть окремі поля форми;
  • зміняться значення інших елементів;
  • форма буде автоматично відправлена.

Наприклад, якщо при оформленні замовлення покупець обирає доставку додому, йому розкриється додаткове поле для введення адреси.

Редагування правил відбувається в зручному візуальному редакторі за допомогою найпростіших алгоритмів "якщо..., то...".

Правила переадресації

Даний розділ призначений для створення правил, згідно з якими, при вчиненні певних дій, користувача буде перенаправлено на конкретну сторінку. Ви можете створювати кілька умов переадресації в одному правилі і при необхідності вносити в нього корективи. Всі дані вводяться в спеціальну форму, заповнення якої займає лічені хвилини.

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас