Основні можливості

E-mail повідомлення

Автовідповідач

Автовідповідач — простий і зручний інструмент, який дозволяє автоматично відправляти користувачам email-повідомлення після відправки форми (подяка за участь в опитуванні, підтвердження замовлення, повідомлення про успішну підписку на розсилку тощо). У налаштуваннях можна змінювати будь-які параметри: тему листа, ім'я відправника, адресу та шаблон листа.

Налаштування шаблону листа та імені відправника

FormDesigner надає можливість гнучко налаштовувати сценарії для кожної форми. За допомогою інтуїтивно зрозумілого візуального редактора ви можете створювати шаблони листів з потрібним текстом. В налаштуваннях повідомлень можна змінити тему листа або зробити так, щоб в полі "Від кого" вказувалося ім'я та e-mail користувача, який заповнив форму. Також ви можете вибрати, які поля форми будуть відображатися в тілі листа (тільки заповнені або всі). При необхідності ці параметри можна змінити у будь-який момент.

Змінні підстанови (макроси)

Не обмежуйтеся розсилкою стандартного тексту — в FormDesigner ви можете зробити автоматичні повідомлення максимально персоналізованими. Змінні підстанови в шаблонах листів дозволяють використовувати в листах будь-яку інформацію, яку ввів користувач: ім'я, дату, адресу сторінки, з якої була відправлена форма, ID заявки і т. д. Це дозволить вам зробити сервіс більш "живим", а користувачу — не втратити інформацію про замовлення, або про продукт, який його зацікавив.

Отримуйте повідомлення про заповнення форм на свій e-mail

Якщо підключити функцію повідомлень для адміністратора, ви будете одразу дізнаватися про нові замовлення і зареєстрованих користувачів. Якщо необхідно можна вказати декілька email-адрес, на які будуть приходити повідомлення — це особливо зручно для великих фірм, де одна і та ж інформація обробляється декількома службами (наприклад, call-центром та відділом маркетингу).

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас