Основні можливості

Теми оформлення

У нашому конструкторі веб-форм типово доступні вісім тем оформлення. Ви можете налаштувати унікальний дизайн для сторінки, форми, заголовків, елементів і кнопок. Це відмінна можливість проявити свою індивідуальність і створити форму з цікавим неповторним стилем, який неодмінно приверне відвідувачів ресурсу.

Налаштовуйте зовнішний вид форм

Ви можете вибрати одну з стандартних тем оформлення, де вже налаштовані шрифти і кольорові схеми, або створити свою власну. Конструктор дозволяє опрацювати кожен блок і індивідуально налаштувати дизайн основних груп елементів. Робота з оформленням відбувається в режимі реального часу: форма залишається у вас перед очима і ви моментально бачите всі зміни. Для кожної групи елементів можна налаштувати фон, ширину і стиль рамки, тіні, вирівнювання, відступи, шрифти та інші параметри.

Свій власний CSS код

Якщо ви добре розумієте CSS, то можете самостійно прописати свій CSS код і змінити форму, щоб вона максимально відповідала стилю вашого сайту. Для цього необхідно відкрити потрібну тему оформлення і знайти розділ "CSS". А зручний візуальний редактор з підсвічуванням синтаксису допоможе вам в написанні коду.

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас