Основні можливості

Калькулятор і онлайн платежі

Ви маєте прекрасну можливість розширити функціонал свого сайту, додавши онлайн-калькулятор і форму прийому онлайн-платежів, створену за допомогою нашого конструктора. Всі налаштування вводяться в спеціальній формі за допомогою декількох кліків і завжди готові до редагування. Ми намагалися зробити функціонал максимально простим і зрозумілим навіть незнайомому з навичками програмування користувачеві.

Можливість підключити до форми прийом онлайн-платежів

Через форми, які створені в FormDesigner, ваші покупці можуть не тільки відправити інформацію про своє замовлення, але і відразу ж оплатити його. Для цього достатньо підключити "Платіжний термінал" в розділі "Модулі". Інструмент універсальний, і підтримує інтеграцію з популярними платіжними системами: Робокасса, Інтеркаса, WebMoney, Яндекс.Каса, LiqPay.

У налаштуваннях терміналу можна вказати назву і опис товару, встановити ціну (вона може бути фіксованою або динамічної), самостійно задати курс валют, за яким ви працюєте. Детальні інструкції з підключення різних платіжних систем ви знайдете на цій сторінці.

Можливість створити онлайн калькулятор

Крім простих математичних операцій, створені в нашому конструкторі калькулятори здатні вирішувати складні логічні завдання. Ви самі зможете налаштувати формулу розрахунку, якщо надасте потрібні умови. В онлайн-калькуляторі створена функція можливості округлювання чисел, обмеження максимального і мінімального значення, а також логічні умови.

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас