Основні можливості

Гостьовий доступ

Щоб надати колезі або іншій довіреній особі звіт про веб-форми, не обов'язково витрачати час на їх збереження статистики у файлах і її пересилання по електронній пошті. Оформивши гостьовий доступ, ви можете надати посилання будь-якому користувачеві, в т. ч. і незареєстрованому на нашому сайті. Для отримання посилання просто натисніть клавішу «Скопіювати в буфер».

Гостьовий доступ для незареєстрованих користувачів

Користувачі, які не зареєстровані на нашому сайті, не мають доступу до самої форми. Ви можете надати їм інформацію про статистику, якщо згенеруєте спеціальне посилання. Дані доступні тільки для перегляду, редагування для незареєстрованих користувачів, недоступно. Для можливості спільної роботи над проектом, довірена особа повинна створити на сайті свій особистий аккаунт.

Гостьовий доступ для зареєстрованих користувачів

Зареєстрованому на нашому сайті користувачеві, ви можете надати доступ як до форми, так і тільки до її статистики. Це дуже зручно, коли ви працюєте в команді. Для налаштування увійдіть в розділ «Гостьовий доступ». Вкажіть e-mail адресу користувача, якому надається доступ, а також форми і права доступу до них. Деактивувати доступ можна за допомогою всього лише пари кліків.

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас