Основні можливості

Безпека

Для запобігання несанкціонованого доступу і захисту ваших даних FormDesigner використовує кілька методів захисту:

  • доступ по паролю — без нього людина не зможе відкрити веб-форму;
  • 2 види капчі (невидима і математична) для захисту від спам-ботів;
  • HTTPS-шифрування.

Крім того, в налаштуваннях можна заборонити повторне заповнення форми однією і тією ж людиною (за cookie та/або за IP-адресою). Ця функція стане в нагоді при проведенні різних голосувань і конкурсів, щоб уникнути викривлення результатів і накрутки голосів.

Безпечне HTTPS з'єднання

При використанні протоколу HTTPS, дані з вашого браузера на сервер передаються через шифроване з'єднання. Навіть якщо зловмисник і отримає доступ до вашої інформації, то просто не зможе її розкодувати. Використовуйте HTTPS з'єднання для безпечної роботи ваших веб-форм.

Соціальний замок

Закрийте вашу веб-форму від "роззяв" соціальним замком, при якому форма буде відображатися тільки після авторизації в одній із соціальних мереж.

СПАМ-захист (капча)

Сучасні алгоритми надійно захищають вашу форму від будь-яких видів СПАМ-розсилок. Для цього в FormDesigner використовуються 2 види капчі:

  • невидима (взагалі не видно звичайним людям — на неї реагують виключно боти);
  • математична (щоб підтвердити відправку, користувачеві потрібно вирішити найпростішу задачу на рівні 1 класу).

Такий підхід з одного боку дозволяє ефективно боротися з атаками мережевих зловмисників, а з іншого — не викликає негативу з боку відвідувачів сайту (вирішити елементарну задачку набагато простіше, ніж намагатися розібрати текст на зображенні).

Захист форми паролем

Щоб встановити пароль на форму, зайдіть в налаштування форми в розділ "Захист". У спеціальному полі введіть пароль і натисніть клавішу «Зберегти». Обов'язково запишіть комбінацію цифр або букв в блокнот, адже вам доведеться вводити при кожному доступі до форми.

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас