Онлайн-калькулятор для сайту: особливості створення

Позначення слова калькулятор корінням виходить від латинського «calculo», в перекладі «рахувати». Ще є латинське позначення «calculus», яке перекладається, як «камінчики». Звідси і пішло використання цих виразів в підрахунку. Кілька років тому ми користувалися переносними електронними розрахунковими машинками-калькуляторами для виконання деяких математичних розрахунків. Минуло чимало часу, перш ніж сучасне покоління підійшло до можливостей у віртуальному світі створювати розрахункові та обчислювальні системи для різних застосувань.

Що являє собою онлайн-калькулятор

Сучасні технології дозволяють вже створювати необхідний html-калькулятор для сайту в різних сферах діяльності. Ще зовсім недавно для таких операцій були потрібні послуги спеціальних компаній, по створенню розрахункових програм і обходилися вони недешево.

В основному необхідність калькулятора полягає в можливості провести цікавлять розрахунки клієнта або відвідувачеві, для прийняття правильного рішення. Всі дані для розрахунку задаються при програмуванні і знаходяться в адміністративній частині. Простий калькулятор вартості для сайту складається з:

  • випадающіего списку;
  • повзунка;
  • поля або кнопки комплекту матеріалів, послуг;
  • перемикачі;
  • галочки;
  • курсу валюти при необхідності;
  • варіанти відправлення отриманого результату.

Про застосування та особливості калькулятора для сайту

Можливість використання калькулятора збільшує величину відвідуваності по сайту, підвищується попит продукту, зростає зацікавленість і налагоджується щільне спільне співробітництво. Застосування калькуляторів онлайн особливо важливо в будівництві, вантажоперевезеннях, в ремонтних роботах, банківських і клірингових послуг, в меблевому виробництві, в косметичній сфері і в інших областях.

Основна роль онлайн калькуляторів - в отриманні потенційним клієнтом правильну і достовірну інформацію, щодо розрахунку замовлення, яке зацікавило, без додаткових опитувань і збору відомостей про клієнта. Коли використовується калькулятор можна зрозуміти, що за даним продуктом звернувся саме зацікавлений клієнт, а не випадковий відвідувач. При використанні калькулятора на сайті слід врахувати можливість зв'язку клієнта з співробітником компанії, для уточнення замовлення або додаткових питань. Позитивний результат буде при максимально швидкої відповіді співробітника і повному задоволенні заданих питань, а також привабливою і конкурентоспроможною підсумкової сумі на калькуляторі.

Калькулятор по функціям виконання розрахунків повинен бути зрозумілим клієнтові і не бути конструктивно складним в зверненні, щоб не викликати роздратування відвідувача і відхід зі сторінки. Можна розглянути можливість застосування в калькуляторі додаткових розділів про знижки при збільшенні кількості продукту або набір бонусів, що дозволяє при повторному замовленні протягом певного часу скористатися ними для зниження вартості продукту.

Як створити онлайн калькулятор для сайту

Створення калькулятора не вимагає величезних знань в програмуванні, а головне, економить гроші при самостійному його розміщенні на сайті. Створений конструктор калькулятора для сайту може легко встановлюється на будь-якій сторінці сайту, має свій готовий код без посилань і інших міток.

Самостійна робота по установці калькулятора приносить задоволення за результатами в роботі, ви купуєте додаткові навички в програмуванні, а головне, це економія коштів, часу, створений продукт задовольняє за всіма параметрами вашим вимогам, калькулятор набуває без додаткових тегів і інших міток «чистий» код. Можна збирати різні види калькуляторів для різних сайтів, наприклад, як для розрахунку будівельних матеріалів або для розрахунку банківської іпотеки, для довідників та інше.

Існують і складні процеси програмування калькулятора, де потрібно додаткові сервісні установки. Ви можете звернутися за послугою до фрілансерів, тобто фахівцям здатним за певну оплату і невеликий проміжок часу, підготувати індивідуальний калькулятор під ваші вимоги дизайну, керованості, технічної можливості. Фрілансери можуть забезпечити вас відразу декількома варіантами онлайн-калькулятора і змоделювати їх під необхідний сайт. Правда такий варіант вирішення завдання має і зворотну сторону. По-перше, хороший фахівець коштує недешево і до цього потрібно бути готовим. По-друге, у разі необхідності внесення в форму калькулятора будь-яких змін з часом, де шукати того самого фрілансера? Та й немає гарантії, що він не буде зайнятий і погодиться вносити потрібні вам правки в вихідний код для сайту.

Використання FormDesigner

При застосуванні конструктора FormDesigner можна швидко створити різного роду калькулятори, з набором різних параметрів і в різноманітному графічному стилі, конструктор має російськомовний/україномовний інтерфейси з масою функцій. Можливість редагування тексту за допомогою панелі інструментів набагато швидше, ніж в інших сервісах. Гнучкість системи дозволяє виконувати багато функціональних і дизайнерських операцій. Але найголовніша родзинка в сервісі - його швидкість, яка просто космічна, і високоякісний від розробника фідбек. Це означає, що всі зміни калькулятора, який ви створюєте для свого сайту, ви відразу ж бачите на моніторі свого комп'ютера. Це означає, що всі зміни можна внести відразу. І відразу ж побачити, як це буде виглядати на вашому сайті.

Створення онлайн калькулятора для сайту

Для створення калькулятора в конструкторі FormDesigner, не потрібно спеціальних знань або установки додаткових програм, просто потрібно вибрати потрібний шаблон, виконати набір заданих даних, отримавши код, скопіювати і встановити готовий калькулятор в сайт. Можна проводити редагування або вносити зміни в режимі реального часу, всі дані зберігаються в спеціальному блоці сервісу FormDesigner.ru. Тобто, якщо в майбутньому знадобиться внести якісь зміни в код калькулятора, досить буде зайти на сайт і в онлайн-режимі внести необхідні правки. Для підключення до системи потрібно увійти в особистий кабінет і виконувати задану настройку калькулятора дотримуючись інструкції по налаштуванню.

Чим більше вибір різних форм розрахунків та інформації, сучасного дизайну оформлення і високій швидкості в обробці даних буде у калькулятора на вашому сайті, тим ефективніше буде відвідуваність сторінки і відповідно краще результат активності її відвідувачів.

Коментарі
Готові шаблони веб-форм
Gold

Дізнайтеся вартість лікування у стоматолога

Необхідно відповісти на кілька простих питань Докладніше
Gold

Пройдіть опитування і отримаєте підбір квартир в нових ЖК міста, а також на вторинному ринку

Квартири в новобудовах, на вторинному ринку, таунхауси, пройдіть опитування і отримаєте підбір квартир в нових ЖК міста, а також на вторинному ринку. Докладніше
Gold

Дізнайтеся вартість проживання в хостелі

Розрахуйте приблизну вартість проживання в хостелі та отримайте знижку Докладніше
Gold

Розрахунок іпотеки

Шаблон розрахунку іпотеки ануїтетним платежем Докладніше