Розрахунок ОСЦПВ

Ви можете отримати розрахунок ОСЦПВ за допомогою онлайн калькулятора, ввівши дані транспортного засобу

Розробник: FormDesigner.ru
Доступно в тарифі: Platinum
Тестовий період 7 днів
Відсутність посилання на сайт FormDesigner Так
Кількість форм
Дисковий простір 5 ГБ
Кількість сторінок у формі
Максимальна кількість елементів форми
Кількість заявок 20000
Дизайнер форм Так
Анти-спам захист Так
Додавання CSS користувача Так
Що робити з цим шаблоном
 
– Створіть свою веб-форму з цього шаблону
– Редагуйте, доповнюйте і видаляйте потрібні елементи цієї веб-форми
– Налаштуйте зовнішній вигляд своєї веб-форми
– Публікуйте на сайті і отримуйте заявки
– Аналізуйте результати і збільшуйте дохід
Схожі шаблони
Gold

Калькулятор будівництва будинку

Цей онлайн-калькулятор розраховує вартість коробки житлового будівництва в різних комплектаціях і показує ціну зведення будинку Докладніше
Gold

Ремонт квартири

Розрахуйте вартість ремонту квартири Докладніше
Gold

Розрахуйте вартість доставки вантажів

Дайте відповідь на кілька простих питань і отримаєте приблизний розрахунок вартості доставки Вашого вантажу Докладніше
Gold

Доставка квітів

За допомогою цієї форми Ви зможете продавати букети квітів та супутні товари до них, наприклад м'які іграшки, листівки, топпери Докладніше

Основні можливості

Ось лише мала частина того, який функціонал містить наш конструктор
Гостьовий доступ для зареєстрованих користувачів

Гостьовий доступ для зареєстрованих користувачів

Зареєстрованому на нашому сайті користувачеві, ви можете надати доступ як до форми, так і тільки до її статистики. Це дуже зручно, коли ви працюєте в команді. Для налаштування увійдіть в розділ «Гостьовий доступ». Вкажіть e-mail адресу користувача, якому надається доступ, а також форми і права доступу до них. Деактивувати доступ можна за допомогою всього лише пари кліків.

Гістограма, діаграма і графік

Гістограма, діаграма і графік

FormDesigner надає безкоштовні прості ефективні інструменти для аналізу відповідей, які зробили користувачі.

Діаграми і гістограми застосовуються для елементів з декількома варіантами відповіді: чекбоксів, перемикачів і випадаючих списків. Такий формат подання інформації оптимально підходить для перегляду результатів голосування та вивчення анкет.

За допомогою графіка можна відстежувати активність відвідувачів. Ви можете побачити, як змінювалася кількість переглядів, візитів і заявок за певний період часу. Крім того, в даній вкладці можна побачити середній час, який провели відвідувачі на сайті і відсоток відмов по днях.

Захист форми паролем

Захист форми паролем

Щоб встановити пароль на форму, зайдіть в налаштування форми в розділ "Захист". У спеціальному полі введіть пароль і натисніть клавішу «Зберегти». Обов'язково запишіть комбінацію цифр або букв в блокнот, адже вам доведеться вводити при кожному доступі до форми.

Свій власний піддомен для форм

Свій власний піддомен для форм

У випадку, коли користувачі не хочуть, щоб веб-форми при публікації містили посилання на наш ресурс, ми пропонуємо використовувати для розміщення власний піддомен. Треба зайти у список форм, вибрати ту, для якої необхідний піддомен і перейти в розділ «Налаштування». Там виберіть розділ "Піддомен". Залишається натиснути клавішу «Додати піддомен» і ввести дані. Більш детальна інформація про створення власного піддомена представлена тут.

Всі дані з форми зберігаються в зручній таблиці

Всі дані з форми зберігаються в зручній таблиці

Система автоматично формує базу даних, в яку заноситься інформація про нові заявки. Для кожної веб-форми створюється окремий звіт. У таблицях зберігаються всі дані, введені користувачами: імена, адреси email, телефони, дати народження, посилання на завантажені файли, вибрані варіанти відповідей в опитуваннях і т. д. Як тільки користувач підписався на розсилку, зареєструвався на сайті або замовив товар — його дані відразу з'являються в загальному звіті.

Вбудовані фільтри істотно спрощують роботу з базою даних: ви можете швидко знайти потрібні заявки за датою або конкретним параметрам (наприклад, по імені або віком). Також ви можете відзначати заявки, які вже подивилися, і видаляти старі або дублюючі записи.

Гостьовий доступ для незареєстрованих користувачів

Гостьовий доступ для незареєстрованих користувачів

Користувачі, які не зареєстровані на нашому сайті, не мають доступу до самої форми. Ви можете надати їм інформацію про статистику, якщо згенеруєте спеціальне посилання. Дані доступні тільки для перегляду, редагування для незареєстрованих користувачів, недоступно. Для можливості спільної роботи над проектом, довірена особа повинна створити на сайті свій особистий аккаунт.

Веб-форми з можливістю завантаження файлів

Веб-форми з можливістю завантаження файлів

Ви можете створювати веб-форми з функцією завантаження текстових і графічних файлів, зображень, відео, музики. Всі дані будуть доступні для скачування в особистому кабінеті користувача. Для створення такої можливості, необхідно вибрати у розділі «Додаткові поля» елемент «Завантаження файлів» і додати його у форму одним кліком миші.

Отримуйте повідомлення про заповнення форм на свій e-mail

Отримуйте повідомлення про заповнення форм на свій e-mail

Якщо підключити функцію повідомлень для адміністратора, ви будете одразу дізнаватися про нові замовлення і зареєстрованих користувачів. Якщо необхідно можна вказати декілька email-адрес, на які будуть приходити повідомлення — це особливо зручно для великих фірм, де одна і та ж інформація обробляється декількома службами (наприклад, call-центром та відділом маркетингу).

Автозбереження даних у формі

Автозбереження даних у формі

Налаштуйте для потрібних елементів функцію автозбереження даних. Один раз заповнивши це поле, користувачеві, при наступних переглядах форми, вже не потрібно буде заповнювати його. Раніше введені дані автоматично підставить в це поле.

Безпечне HTTPS з'єднання

Безпечне HTTPS з'єднання

При використанні протоколу HTTPS, дані з вашого браузера на сервер передаються через шифроване з'єднання. Навіть якщо зловмисник і отримає доступ до вашої інформації, то просто не зможе її розкодувати. Використовуйте HTTPS з'єднання для безпечної роботи ваших веб-форм.

Змінні підстанови (макроси)

Змінні підстанови (макроси)

Не обмежуйтеся розсилкою стандартного тексту — в FormDesigner ви можете зробити автоматичні повідомлення максимально персоналізованими. Змінні підстанови в шаблонах листів дозволяють використовувати в листах будь-яку інформацію, яку ввів користувач: ім'я, дату, адресу сторінки, з якої була відправлена форма, ID заявки і т. д. Це дозволить вам зробити сервіс більш "живим", а користувачу — не втратити інформацію про замовлення, або про продукт, який його зацікавив.

Створюйте веб-форми на різних мовах

Створюйте веб-форми на різних мовах

Якщо ваш сайт розрахований не тільки на вітчизняну аудиторію, то і форми, відповідно повинні бути не тільки українською. Конструктор підтримує багатомовність, тому ви можете налаштувати переклад для всіх повідомлень у формі. Використання даного функціоналу дозволить розширити географію своєї діяльності і зацікавити не тільки українськомовних клієнтів.

Багатосторінкові веб-форми

Багатосторінкові веб-форми

У разі, коли в веб-формі використовується велика кількість елементів, доцільно розділити їх на кілька сторінок. Наприклад, це необхідно, коли вам потрібно провести детальне анкетування, створити квіз, оформити заявку на покупку товару або внести дані в базу. Багатосторінкові веб-форми створюються за допомогою кліка по посиланню «Додати сторінку». На екрані з'явиться нова сторінка, куди ви зможете додати всі необхідні елементи.

Крім цього у вас є можливість налаштувати покрокове збереження даних на кожному кроці форми. Навіть якщо користувач не закінчить заповнювати форму, ви все одно побачите введені дані і зможете проаналізувати на якому етапі користувачі кидають заповнення форми.

Адреса сторінки та UTM-мітки

Адреса сторінки та UTM-мітки

Наші веб-форми вміють зберігати інформацію про адресу сторінки, з якої була відправлена форма, а також інформацію про UTM-мітках. Аналізуйте, які сторінки і джерела трафіку найбільш ефективні. А також передавайте всі ці дані під внешнии сервіси використовуючи модулі інтеграції.

Свій власний CSS код

Свій власний CSS код

Якщо ви добре розумієте CSS, то можете самостійно прописати свій CSS код і змінити форму, щоб вона максимально відповідала стилю вашого сайту. Для цього необхідно відкрити потрібну тему оформлення і знайти розділ "CSS". А зручний візуальний редактор з підсвічуванням синтаксису допоможе вам в написанні коду.

Соціальний замок

Соціальний замок

Закрийте вашу веб-форму від "роззяв" соціальним замком, при якому форма буде відображатися тільки після авторизації в одній із соціальних мереж.

Правила переадресації

Правила переадресації

Даний розділ призначений для створення правил, згідно з якими, при вчиненні певних дій, користувача буде перенаправлено на конкретну сторінку. Ви можете створювати кілька умов переадресації в одному правилі і при необхідності вносити в нього корективи. Всі дані вводяться в спеціальну форму, заповнення якої займає лічені хвилини.

Drag & drop інтерфейс

Drag & drop інтерфейс

Ніякого HTML і CSS - за допомогою інтуїтивно зрозумілого Drag&Drop інтерфейсу створити веб-форму зможе кожен. Додавайте поля для введення імені та контактних даних, чекбокси, випадаючі списки і кнопки для завантаження файлів, якщо просто вибрати потрібні елементи в меню і перетягнути їх у робочу область за допомогою миші. Точно так само можна змінювати порядок полів в готовій веб-формі, якщо пересунути їх вгору чи вниз.

Можливість створити онлайн калькулятор

Можливість створити онлайн калькулятор

Крім простих математичних операцій, створені в нашому конструкторі калькулятори здатні вирішувати складні логічні завдання. Ви самі зможете налаштувати формулу розрахунку, якщо надасте потрібні умови. В онлайн-калькуляторі створена функція можливості округлювання чисел, обмеження максимального і мінімального значення, а також логічні умови.

Налаштування шаблону листа та імені відправника

Налаштування шаблону листа та імені відправника

FormDesigner надає можливість гнучко налаштовувати сценарії для кожної форми. За допомогою інтуїтивно зрозумілого візуального редактора ви можете створювати шаблони листів з потрібним текстом. В налаштуваннях повідомлень можна змінити тему листа або зробити так, щоб в полі "Від кого" вказувалося ім'я та e-mail користувача, який заповнив форму. Також ви можете вибрати, які поля форми будуть відображатися в тілі листа (тільки заповнені або всі). При необхідності ці параметри можна змінити у будь-який момент.

Автовідповідач

Автовідповідач

Автовідповідач — простий і зручний інструмент, який дозволяє автоматично відправляти користувачам email-повідомлення після відправки форми (подяка за участь в опитуванні, підтвердження замовлення, повідомлення про успішну підписку на розсилку тощо). У налаштуваннях можна змінювати будь-які параметри: тему листа, ім'я відправника, адресу та шаблон листа.

Налаштовуйте зовнішний вид форм

Налаштовуйте зовнішний вид форм

Ви можете вибрати одну з стандартних тем оформлення, де вже налаштовані шрифти і кольорові схеми, або створити свою власну. Конструктор дозволяє опрацювати кожен блок і індивідуально налаштувати дизайн основних груп елементів. Робота з оформленням відбувається в режимі реального часу: форма залишається у вас перед очима і ви моментально бачите всі зміни. Для кожної групи елементів можна налаштувати фон, ширину і стиль рамки, тіні, вирівнювання, відступи, шрифти та інші параметри.

Персоналізовані веб-форми

Персоналізовані веб-форми

Звертайтеся в формі на ім'я клієнта. Налаштуйте передачу імені, телефону або e-mail адреси в форму і отображайте їх в будь-якому місці вашої форми. Не вимагайте від клієнта повторного заповнення полів форми, якщо ця інформація вже є у вашій CRM-системи або сервісі e-mail розсилок.

Інтеграція з Google Analytics і Яндекс.Метрика

Інтеграція з Google Analytics і Яндекс.Метрика

Налаштування даного функціоналу дозволить відстежувати число показів веб-форми, кількість досконалих замовлень, відвідувачів сторінки і т.д. Спочатку необхідно створити цілі в Яндексметриці або GoogleAnalytics, а потім налаштувати інтеграцію, якщо ввести в спеціальну графу ідентифікатор відстеження і цілі. Ви можете створити інтеграцію, як з двома системами, так і однією на вибір.

Автовідповідач

Автовідповідач

З функцією SMS-автовідповідача ви можете зробити процес оформлення замовлень ще зручніше для користувачів. Активуйте цю функцію в "Налаштуваннях", додайте в веб-форму поле для введення телефонного номера — і ваші клієнти зможуть отримувати миттєві оповіщення про успішно надісланих заявках. Як і в стандартних email-повідомленнях, в шаблон повідомлення можна підставляти дані з форми: ім'я, ID замовлення, пароль і т. д.

Можливість підключити до форми прийом онлайн-платежів

Можливість підключити до форми прийом онлайн-платежів

Через форми, які створені в FormDesigner, ваші покупці можуть не тільки відправити інформацію про своє замовлення, але і відразу ж оплатити його. Для цього достатньо підключити "Платіжний термінал" в розділі "Модулі". Інструмент універсальний, і підтримує інтеграцію з популярними платіжними системами: Робокасса, Інтеркаса, WebMoney, Яндекс.Каса, LiqPay.

У налаштуваннях терміналу можна вказати назву і опис товару, встановити ціну (вона може бути фіксованою або динамічної), самостійно задати курс валют, за яким ви працюєте. Детальні інструкції з підключення різних платіжних систем ви знайдете на цій сторінці.

Правила для елементів форми

Правила для елементів форми

Створюйте власні логічні алгоритми, щоб реагувати на будь-які дії користувача при заповненні веб-форми в режимі реального часу. Система миттєво аналізує введені дані і вносить відповідні зміни в форму на екрані користувача.

Щоб задати правило, необхідно прописати, на які дії і значення буде реагувати форма, а також результат (що станеться, якщо користувач виконає умову — введе певний текст, обере пункт у списку і т. д.):

  • відобразяться або пропадуть окремі поля форми;
  • зміняться значення інших елементів;
  • форма буде автоматично відправлена.

Наприклад, якщо при оформленні замовлення покупець обирає доставку додому, йому розкриється додаткове поле для введення адреси.

Редагування правил відбувається в зручному візуальному редакторі за допомогою найпростіших алгоритмів "якщо..., то...".

СПАМ-захист (капча)

СПАМ-захист (капча)

Сучасні алгоритми надійно захищають вашу форму від будь-яких видів СПАМ-розсилок. Для цього в FormDesigner використовуються 2 види капчі:

  • невидима (взагалі не видно звичайним людям — на неї реагують виключно боти);
  • математична (щоб підтвердити відправку, користувачеві потрібно вирішити найпростішу задачу на рівні 1 класу).

Такий підхід з одного боку дозволяє ефективно боротися з атаками мережевих зловмисників, а з іншого — не викликає негативу з боку відвідувачів сайту (вирішити елементарну задачку набагато простіше, ніж намагатися розібрати текст на зображенні).

31 тип елементів веб-форм

31 тип елементів веб-форм

Функціонал конструктора дозволяє створювати веб-форми будь-якої складності: від стандартної підписки на email-розсилку до повноцінних багатосторінкових анкет. Параметри кожного поля налаштовуються окремо. Ви самі зможете вибрати, які з них є обов'язковими для заповнення, а також можете прописати назви полів та підказки для користувачів.

Правила для email та sms повідомлень

Правила для email та sms повідомлень

Персоналізуйте свої повідомлення та підвищуйте ефективність обробки вхідних заявок, додаючи особливі правила для email та SMS-повідомлень.

Після відправки веб-форми система миттєво аналізує відповіді користувача (які пункти обрані в списках, яка інформація міститься в текстових і числових полях). Залежно від умов, які ви прописали, наш сервіс може:

  • змінити текст повідомлення для автовідповідача;
  • змінити текст повідомлення для адміністратора;
  • надіслати повідомлення на кілька додаткових email-адрес або телефонів.

За допомогою операторів "І" і "АБО" можна створювати складні правила, що враховують відразу кілька параметрів.

Експорт

Експорт

Якщо вам необхідно провести обробку даних за допомогою сторонніх програм, ви можете перенести всі дані, які отримали від форми, в CSV/Excel формат. Не потрібно ніяких складних маніпуляцій, здійснити операцію можна всього в пару кліків. Зайдіть в розділ «Статистика» і виберіть «Експорт даних». Після завантаження вся інформація доступна для подальшої обробки!

Отримуйте повідомлення про заповнення форм у вигляді смс

Отримуйте повідомлення про заповнення форм у вигляді смс

Щоб почати отримувати смс-повідомлення, необхідно поставити відповідну галочку в налаштуваннях форми і вказати номер телефону для оповіщень. Також ви можете створити текст, який буде доставлений на ваш телефон після заповнення чергової форми. Кількість знаків в 1 смс обмежена, всі витрати на смс будуть вказані у вашому особистому кабінеті.

Створи будь-яку веб-форму
всього за 3 хвилини!