Дайджест останніх оновлень

Доброго дня.

Сьогодні хочемо розповісти вам про останні оновлення, які з'явилися в нашому конструкторі веб-форм за останній час. Отже, давайте почнемо.

Список сторінок у розділі "Елементи"

Раніше список сторінок виводився в редакторі вгорі над списком елементів:

Дайджест останніх оновлень 1

Коли сторінок у формі мало, то з цим немає ніяких проблем. Але в деяких випадках форма може містити велику кількість сторінок і тоді навігація по ним була скрутною. Крім цієї назви сторінок виводилися в скороченому вигляді "Стор.1", "Стор.2" і т. д.

Щоб спростити роботу з великою кількістю сторінок і навігацію по них, ми переробили відображення сторінок і тепер вони виводяться праворуч від елементів:

Дайджест останніх оновлень 2

Крім цього, тепер виводиться і повна назва сторінок, яку Ви встановили.

Розділ "Логи" в модулях інтеграції

Також ми переробили і редагування модулів інтеграції. Тепер вони відкриваються в бічній панелі праворуч, а також додали Окремий розділ "Логи", де можна подивитися логи всіх спрацьовувань модуля:

Дайджест останніх оновлень 3

Тут же виводяться і помилки інтеграції, якщо такі є.

Загальні шаблони для результатів форми, email повідомлень і сторінки для друку

Ми переробили роботу з шаблонами email повідомлень і результатів форми. Тепер для всього цього можна використовувати одні і ті ж шаблони:

Дайджест останніх оновлень 4

Дайджест останніх оновлень 5

Дайджест останніх оновлень 5

При кліці на кнопку "Вибрати шаблон", відкриється вікно зі списком доступних шаблонів, де можна вибрати готовий шаблон або створити новий:

Дайджест останніх оновлень 6

У списку шаблонів можна створювати різні папки і поміщати шаблони туди, для полегшення навігації і пошуку потрібного шаблону.

Створивши один шаблон, його можна використовувати в різних формах, як для email повідомлень, так і для результатів форми або сторінки для друку

Коментарі
Готові шаблони веб-форм
Gold

Оберіть натяжну стелю під Ваш інтер'єр

Пройдіть опитування і отримаєте ідеальне рішення для вашої стелі, а також бонус за проходження Докладніше
Gold

Оренда офісу

Отримайте добірку оптимальних пропозицій по оренді офісу Докладніше
Platinum

Бетонні роботи "Під ключ" з використанням професійної опалубки

За допомогою цього квізу користувачеві пропонується відповісти на кілька питань за допомогою яких можна розрахувати приблизну вартість бетонних робіт Докладніше
Platinum

Підбір автозапчастини

Шаблон у вигляді заявки, де користувач може вибрати марку авто, рік випуску, вказати дані з техпаспорта, контактні дані. Ви можете відредагувати шаблон під свої потреби Докладніше