Форма зворотнього зв'язку для сайту. Що це таке, для чого вона потрібна і як її створити?

Форма зворотнього зв'язку вже давно є найбільш прийнятним способом спілкування між власником ресурсу і користувачем.

Причин цього чимало. В першу чергу, використання контактної форми в значній мірі полегшує відправку листів, завдяки спеціальним полям, відведених для написання тексту. Подібний шаблон робить замовлення тієї чи іншої послуги більш зручним. Також плюсом є і те, що користувачам не потрібно вводити адресу електронної пошти власника сайту, так як в формі зворотного зв'язку цей момент вже передбачено. Більш того відвідувач майданчика навіть не дізнається вашої електронної адреси, що буде потенційної захистом від спаму.

Серед величезної кількості плюсів, які має форма зворотного зв'язку, важко було б розглядати недоліки, навіть якщо б вони були. Крім зручності для власника ресурсу і користувача, вона ще й істотно заощаджує час. Це відбувається завдяки тому, що людині, яка хоче поставити запитання, не потрібно витрачати дорогоцінні хвилини на запуск поштового клієнта, щоб відправити лист. Все що потрібно - це перейти на сторінку з формою зворотного зв'язку, ввести в призначених для цього полях ім'я, адреса електронної пошти, потрібний текст і кнопку відправки. Що стосується великих компаній, то тут при виборі адресата багато користувачів просто губляться, так як часто вказано безліч різних електронних скриньок. І тут вкотре виручить форма зворотного зв'язку! Більш того, при її правильному використанні можна значною мірою підвищити конверсію.

Також в цій формі може бути присутнім ще один рядок, встановити який вкрай рекомендується всім власникам сайтів, які використовують такий вид зворотного зв'язку. Йдеться про Captcha - коді, який являє собою додаткове поле, куди необхідно ввести певні цифри з картинки або набір символів. Без цього листа відправлений не буде. Необхідність в подібному захисті присутній через те, що в наш час існують роботи, здатні відправляти з форм зворотного зв'язку спам, а завдяки захисному коду на ваш ящик будуть приходити тільки листи, написані реальними людьми.

Для того, щоб створити форму зворотного зв'язку самостійно, необхідні спеціальні навички, серед яких знання html, javascript і php. Однак, існує і альтернатива, використовуючи яку кожен власник сайту може без праці згенерувати потрібну реєстраційну форму, бланк замовлення або форму зворотного зв'язку. А саме онлайн конструктор форм formdesigner.ru

Почати роботу з нашим сервісом дуже просто. Для цього потрібно пройти не складну реєстрацію, після чого можна відразу переходити до створення форми. Також є можливість реєстрації в один клік, через социалной мережі.

У першому розділі у вас буде можливість налаштувати зовнішній вигляд листів, встановити захист, вибрати дію, яка відповідає за успішну відправку і т.п.

Настройки формы обратной связи

У розділі «Елементи» можна додати, видалити або відредагувати поля для заповнення. Вони можуть бути текстовими, цифровими, із зображенням і т.д. Крім цього, у вас буде можливість встановити кнопки соціальних мереж.

Особливістю онлайн конструктора форм formdesigner.ru є те, що за допомогою нашого онлайн-сервісу можна створити форму зворотного зв'язку за декілька кліків. Після чого ви отримаєте спеціальний код, який слід вставити на сайт.

Код формы для вставки на свой сайт

Крім стандартних переваг у вигляді захисту від спаму, налаштування відповідного зовнішнього вигляду і т.д., за допомогою нашого сервісу можна швидко відредагувати або додати нові поля, створити багатосторінкові форми або власні повідомлення про помилку. Що стосується дизайну, то для просунутих користувачів тут є свої переваги, так як вони можуть налаштувати CSS-властивості форми на свій смак і зробити її більш придатною по стилю для власного ресурсу.

Создание темы оформления для формы обратной связи

Додаткове позитивна якість formdesigner.ru - це те, що крім розсилки листів на ваші адреси, вони зберігаються і в самій системі, тому можна в будь-який момент прочитати навіть те, що потрапило під фільтр спаму. Крім цього, в розділі «Статистика» вам буде наданий детальний звіт за певний період часу.

Підводячи підсумки, можна відзначити ще одна незаперечна перевага форм зворотний зв'язку, а саме те, що відправлені в такий спосіб письма будуть приходити на ваш електронний ящик в зручній і акуратною формі. Завдяки цьому можна легко зрозуміти, ким воно було відправлено, і що від вас вимагається!

Коментарі
Готові шаблони веб-форм
Basic

Онлайн-запис на масаж

Заповніть форму і запишіться на масаж Докладніше
Platinum

Кращий актор останнього десятиліття

​​Встановіть голосування на свій сайт і дізнайтеся думку користувачів Докладніше
Gold

Оберіть натяжну стелю під Ваш інтер'єр

Пройдіть опитування і отримаєте ідеальне рішення для вашої стелі, а також бонус за проходження Докладніше
Platinum

Сюжет твоєї кар'єри

Шаблон тестування в гральній формі допоможе з'ясувати Вашим користувачам, в якому вигляді розвивається його кар'єра: драма, комедія або бойовик Докладніше