Створення форми голосування або опитування для залучення відвідувачів на свій сайт

Ні для кого не секрет, що опитування і голосування на сайтах є не тільки додатковим способом спілкування з читачами, можливістю дізнатися їх думку і побажання, але і ще одним варіантом для залучення відвідувачів.

Люди досить часто беруть участь в різних опитуваннях. При цьому абсолютно неважливо платні вони або безкоштовні. Якщо читача зацікавила тема голосовування, то він обов'язково візьме участь в ньому, так як йому буде цікавий кінцевий результат, який в деяких випадках виявляється абсолютно несподіваним! Як правило, опитування складаються з одного добре сформульованого питання і декількох варіантів відповіді. А після того, як голос користувача буде зарахований, виводиться середній рейтинг кожного варіанту. Таким чином, лідера голосування буде видно відразу.

У маркетингових цілях власники сайтів і блогів використовують скрипт голосування для того, щоб краще зрозуміти перевагу аудиторії, наприклад, що саме хочуть бачити читачі, і в якому вигляді це краще подавати. У деяких випадках як би старанно автор не писав статті, читацької аудиторії вони здаються нецікавими, а це значною мірою позначається на відвідуваності ресурсу. Тут, як не можна до речі, припадуть опитування і голосування. Адже таким чином власник сайту може без зусиль дізнатися, яка інформація найбільш цікава відвідувачам, і на що необхідно звернути особливу увагу.

Найбільшу активність в різних голосуваннях проявляють жінки, тому блоги і сайти на тему кулінарії, моди, краси, психології, рукоділля, тобто всього, що цікаво прекрасній половині людства, просто зобов'язані мати подібні опитування. Це значно підвищить інтерес до ресурсу.

У наш час немає необхідності ламати голову над тим, як створити форму голосування.. Досить пройти нескладну процедуру реєстрації на сайті FormDesigner.ru, після чого всього кілька кліків будуть відокремлювати вас від зручної форми опитування для вашого майданчика.

Для початку, в особистому кабінеті на головній сторінці, вибираємо потрібну форму, клікнувши на кнопку "Створити форму":

Основні налаштування форми голосування або опитування 1

У нашому випадку-вибрати зі списку рядок: "Форма голосування":

Основні налаштування форми голосування або опитування 2

Далі введіть назву форми і натисніть кнопку " Створити":

Основні налаштування форми голосування або опитування 3

Далі можна побачити сім розділів, в першому з яких налаштовуються основні параметри форми голосування. У пункті "Основні параметри" ви можете ввести назву форми, опис форми, налаштувати дію при успішному заповненні форми і включити онлайн валідацію форми:

Основні налаштування форми голосування або опитування 4

Щоб користувач відразу зміг побачити результати голосування, необхідно в "Дії при успішному заповненні форми", вибрати зі списку запропонованих дій - показувати результати форми.

У пункті "Захист" у вкладці "Налаштування", ви можете налаштувати захист форми, вибравши математичну або невидиму капчу в "Анти-спам захист", і налаштувати захист від повторного заповнення форми, щоб захистити форму голосування від накруток:

Основні налаштування форми голосування або опитування 5

А також можна включити соціальний замок. Тобто користувачеві форми, щоб пройти голосування або опитування, необхідно спочатку пройти авторизацію в одному із запропонованих сервісів:

Основні налаштування форми голосування або опитування 14

У вкладці "Eлементи" спочатку буде запропонований приклад форми для голосування. Але ви можете створювати свої опитування, додаючи чекбокси (для множинного вибору), або перемикачі (для одиничного вибору), а також відредагувати їх, натиснувши на значок з олівцем.

Основні налаштування форми голосування або опитування 6

Не забуваємо все зберегти і переходимо до отримання коду, який і буде доданий на сайт. Крім цього, можна використовувати його для просування ресурсу в соціальних мережах або додати до поштової розсилки. У вкладці "Отримати код" виберіть відповідний код для вставки на свій сайт:

Основні налаштування форми голосування або опитування 7

При цьому всі відповіді будуть збережені в системі, а адреси проголосували користувачів без праці експортуються з системи, що допоможе в створенні бази даних. Зайдіть у вкладку "Статистику", по умолчанию откроется "Таблица", где показан каждый голос из формы:

Основные настройки формы голосования или опроса 8

Крім цього, ви в будь-який момент часу можете подивитися сумарний рейтинг будь-якого питання у вашому голосуванні або опитуванні, відкривши пункт "Гістограма" у вкладці " Статистика":

Основні налаштування форми голосування або опитування 9

Також, ви можете у вкладці "Статистика", подивитися результати голосування у вигляді " діаграми":

Основні налаштування форми голосування або опитування 10

У вкладці "Тема оформлення", ви можете вибрати тему оформлення із запропонованих тем оформлення або, скопіювавши будь-яку тему, відредагувати її на свій розсуд. Натисніть кнопку "Вибрати тему":

Основні налаштування форми голосування або опитування 11

У вкладці "Модулі", ви можете налаштувати інтеграцію з різними поштовими сервісами, CRM системами, Telegram та ін.

Основні налаштування форми голосування або опитування 12

У вкладці "Логіка", ви можете налаштувати набір унікальних правил, які будуть визначати дії користувача при виборі заданого елемента.

Основні налаштування форми голосування або опитування 13

Пройшовши ці нескладні кроки, ви створите таку корисну річ для свого ресурсу, як форма для голосування. Варто відзначити і те, що готовий шаблон можна легко змінити. Тому, якщо раптом ви захочете змінити варіанти відповіді або самі питання, зробити це можна в будь-який час і досить просто.

Крім всіх описаних перевагах опитувань і голосувань, вони до всього іншого роблять сайти і блоги більш живими. Пам'ятайте, що без живої аудиторії ресурс розвиватися не буде! Знаючи, а головне, враховуючи думку читачів, Ви зможете зробити свій майданчик більш популярним і відвідуваним!

Коментарі
Готові шаблони веб-форм
Platinum

Сюжет твоєї кар'єри

Шаблон тестування в гральній формі допоможе з'ясувати Вашим користувачам, в якому вигляді розвивається його кар'єра: драма, комедія або бойовик Докладніше
Free

Оцінка заходу

Проведіть опитування серед учасників вашого заходу Докладніше
Gold

Дізнайтеся вартість відеоспостереження

Шаблон у вигляді опитування сприяє дізнатися потреби клієнта для установки відеоспостереження Докладніше
Gold

Океани Землі

Тест дозволяє дізнатися рівень знань по океанах Землі Докладніше