Форма заявки

Використовуючи сервіс FormDesigner, Ви можете в кілька кліків створити готову форму заявки на будь-яку тематику. Після чого, Ви отримаєте готовий код його для вставки на сайт або можете опублікувати пряме посилання на готову форму в соціальній мережі.

Використовуючи наш сервіс, Ви можете приймати заявки на участь або реєстрацію в будь-якому заході, будь-то заявка на участь у семінарі або конференції, або ж заявка на оформлення кредиту. Всі форми заявок доступні онлайн 24 години на добу, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік. Тому Ваші потенційні клієнти зможуть подати заявку в будь-який зручний для них час, їм навіть не потрібно буде йти для цього з сайту.

Після створення форми, Ви можете додати нові поля або відредагувати старі, додати захист від СПАМУ, налаштувати правила валідації і зовнішній вигляд, а також обмежити доступ по паролю.

Вся інформація, яка отримана через форми, зберігається в системі, а також розсилається на зазначені Вами e-mail адреси і може бути експортована з системи в будь-який момент у форматі CSV/Excel для подальшої обробки.

Приклад готової форми

Замовте розробку форми під ключ

Немає часу розбиратися з усіма налаштуваннями самому? Не проблема!
Замовте розробку веб-форми у нас