Ідеальна форма замовлень для інтернет-магазину

Прибутковість будь-якого інтернет-магазину в першу чергу залежить, наскільки комфортні умови створені на сайті. Будь-який покупець хоче якомога швидше знайти те, що вони шукає і при цьому затратити мінімум своїх зусиль. За статистикою більшість клієнтів не люблять процес оформлення замовлення. Саме тому, якщо ви хочете збільшити кількість продажів, необхідно спростити систему оформлення замовлень у себе на сайті.

В інтернет-магазинах щоб купити товар, клієнт повинен заповнити форму замовлення, яка встановлюється на сайт за допомогою спеціальних скриптів, модулів або плагінів. При створенні форми замовлень дотримуйтеся наступних правил.

1. Простота - запорука ефективності.

Як показує практика, якщо покупець зіткнеться з якоюсь проблемою при оформленні замовлення, він найчастіше залишає ресурс, побоюючись зіткнутися з цією проблемою знову. Якщо ваша форма замовлення містить кілька простих етапів і заповнення не займає особливих зусиль, вам гарантовані стабільні продажі. Варто відзначити, що з простотою, головне, не переборщити, завжди враховуйте специфіку вашого проекту. Форма замовлення на сайті повинна збирати мінімально необхідну інформацію для здійснення замовлення.

Оформлення замовлення

2. Використовуйте наочні приклади.

Людині завжди потрібен наочний приклад, тим більше при заповненні форми замовлення. Намагайтеся створити таку веб-форму, яку зможе заповнити навіть повний «чайник».

наочні приклади

3. Всього показуйте хід оформлення замовлення вашому клієнтові.

Клієнт повинен завжди бачити скільки етапів він пройшов і скільки ще треба буде пройти. Візуалізація оформлення замовлення має особливе значення з точки зору психології. Класична схема оформлення замовлення проходить в 3-4 етапи. Перший етап - користувач складає список замовлення. Другий етап - покупець вносить свої контактні дані. Третій етап - перевірка інформації. Четвертий етап - угода.

Візуалізація оформлення замовлення

4. Розвійте всі сумніви клієнтів.

У нашій країні зовсім недавно став діяти закон про захист персональних даних, але багато користувачів не знають про це. В html формі замовлення обов'язково вкажіть позначку про нерозголошення особистої інформації. Це істотно підвищить довіру ваших клієнтів.

вкажіть позначку про нерозголошення особистої інформації

5. Ні! реєстрації.

Практично всі покупці погано ставляться до будь-якої реєстрації, в зв'язку з тим, що цей процес може зайняти багато часу (на їхню думку). Тому навіть якщо у вас на сайті реєстрація здійснюється без підтвердження профілю, видаліть її або зробіть процес оформлення замовлення доступним для незареєстрованих користувачів. Варто відзначити, що в деяких випадках реєстрація, навпаки, необхідна. Наприклад, коли ви маєте намір створити якісну базу клієнтів. В цьому випадку, зробіть реєстрацію на сайті через соціальні мережі. Це дуже просто.

вкажіть позначку про нерозголошення особистої інформації

6. Анті-спам захист?

Для захисту від спам-ботів використовують капчу - це набір зашифрованих символів, які покупець повинен внести до відповідних вікно, для підтвердження що він людина. З першого погляду, капча має тільки позитивні сторони, але насправді, за оцінкою експертів, капча тільки відлякує потенційних клієнтів. Пов'язано це з тим, що клієнтові доводиться витрачати зайвий час на проходження захисту. Вирішити цю проблему можна за допомогою «невидимої капчи». Її не видно звичайному користувачеві, але ось спам-боти реагують на неї, тим самим виявляючи себе.

Анті-спам захист

7. Функція покупка в «один клік».

Це ще новий інструмент для здійснення продажів. Сьогодні експерти інтернет-маркетингу бурхливо сперечаються з приводу використання цієї функції. Одні кажуть, що «замовлення за клік» ніяк не впливає на конверсію сайту, так як вона доступна тільки зареєстрованим користувачам. Тому, якщо специфіка вашого проекту змушує покупців проходити реєстрацію, використовуйте функцію «замовлення за клік». Для цього відмінно підійде форма у спливаючому вікні..

замовлення за клік

Всі перераховані вище правила і поради, безсумнівно, підвищують ефективність форми замовлення на сайті, але завжди потрібно пам'ятати про те, що багато що залежить від особливостей тематики. Тільки методом проб і помилок можна дійсно підвищити конверсію сайту.

Коментарі
Готові шаблони веб-форм
Gold

Бронювання номера в готелі

​​Приймайте бронь на номери в готелі, мотелі або на свою квартиру за допомогою цього шаблону. Докладніше
Gold

Розрахуйте вартість доставки вантажів

Дайте відповідь на кілька простих питань і отримаєте приблизний розрахунок вартості доставки Вашого вантажу Докладніше
Gold

Скільки коштує перевзути машину

Вкажіть параметри дисків і дізнайтеся вартість шиномонтажу на Ваш автомобіль Докладніше
Free

Як Ви оцінюєте харчування в нашій школі?

Форма голосування для оцінки харчування у вашій школі Докладніше