Як налаштувати передачу даних з форм в інші сервіси без програміста

Хочете, щоб зібрані контакти, відповіді та відгуки клієнтів автоматично потрапляли в потрібний сервіс? Це легко влаштувати. Що потрібно робити — читайте в нашій статті.

Ви можете організувати передачу даних з форм в ті чи інші сервіси: від месенджерів до CRM. Для цього в FormDesigner є вбудовані модулі підключення до різних систем. Досить зайти в розділ "Інтеграції", вибрати потрібний сервіс і скористатися інструкцією з підключення.

Але що робити, якщо серед них немає модуля інтеграції для потрібної Вам системи? В такому випадку допоможе онлайн-коннектор ApiX-Drive. Він дозволяє підключати до форм величезну кількість додаткових сервісів для прийому даних.

Ключові особливості онлайн-коннектора

  • Простота. Налаштування відбувається в зрозумілому інтерфейсі і не вимагає знань програмування. Користувачеві потрібно лише зареєструватися на сайті ApiX-Drive і пов'язати з його допомогою FormDesigner з відповідними сервісами прийому даних.
  • Швидка настройка. Щоб організувати передачу даних з форми в обраний сервіс, в середньому потрібно 10-15 хвилин.
  • Функції обробки даних. При необхідності можна налаштувати фільтр, який буде автоматично відсівати зайві дані. Наприклад, ліди з міст, які ви не обслуговуєте. Також ApiX-Drive вміє на льоту змінювати форматування: міняти регістр переданих символів або додавати в текст прогалини. Крім того, коннектор здатний виконувати математичні операції з числами з форм і передавати результати обчислень.
  • Підтримка більше 250 сервісів. Список регулярно розширюється.

Куди можна передавати дані з форм FormDesigner

Наведемо кілька типових прикладів передачі даних за допомогою коннектора.

В сервіси email-розсилок

Багато компаній використовують форми, щоб збирати поштові адреси клієнтів для email-маркетингу. ApiX-Drive може автоматично додавати кожен залишений відвідувачем адресу в базу обраного Вами сервісу поштових розсилок. Підтримуються такі системи, як Unisender, MailChimp, SendPulse, GetResponse, eSputnik, DashaMail, ExpertSender, FalconSender і не тільки.

У CRM-системи

Продаєте через Інтернет? Тоді Ви напевно працюєте з лідами в CRM. Адже такі системи оптимально підходять для організації заявок і побудови воронок продажів. Потрібно тільки налагодити автоматичну доставку лідів з форм в CRM-систему. Це можна зробити через ApiX-Drive. Коннектор вміє передавати дані в AmoCRM, "МойСклад", "Бітрікс24", Zoho, RetailCRM, SalesForce, "Мій клас" та інші популярні CRM.

В системи управління проектами

Якщо розглядати кожну заявку клієнта як окрему задачу, з ними буде комфортно працювати і в сервісах для управління проектами. Ви зможете управляти воронками продажів майже з такою ж зручністю, як в CRM. А до того ж отримаєте просунуті функції делегування. За допомогою ApiX-Drive можна налаштувати автоматичну передачу заявок з форм в MeisterTask, Trello, "Мегаплан", Worksection та інші системи управління проектами.

В онлайн-таблиці

Що робити, якщо Ви не хочете платити за CRM та послуги для управління проектами або просто не потребуєте їх надлишкових функцій? Тоді можете працювати з лідами прямо в онлайн-таблицях - простому і безкоштовному інструменті. ApiX-Drive дозволяє налагодити автовідправку лідів та інших даних з форм в сервіс Google Sheets.

В месенджери і Gmail

Зібрану через форми зворотний зв'язок зручно отримувати поштою або в месенджері. Такий підхід дозволяє оперативно реагувати на зауваження клієнтів. Використовуючи ApiX-Drive, Ви можете налаштовувати автоматичну передачу відгуків в Gmail, Telegram, Viber або Slack.

Як налаштувати автоматичну передачу даних через ApiX-Drive

Давайте розглянемо процес на конкретному прикладі: налаштуємо передачу даних з форми в Google Sheets. Для інших сервісів деякі кроки можуть відрізнятися, але в цілому алгоритм завжди зберігається.

Щоб перейти до налаштування підключення, реєструємося на сайті ApiX-Drive. Заходимо в особистий кабінет і натискаємо «Створити зв'язок». Потім виконуємо наступні дії.

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт FormDesigner

Оскільки ми хочемо, щоб ApiX-Drive передавав дані з форм FormDesigner, вибираємо конструктор в якості джерела:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт FormDesigner 1

Вибираємо дію "Отримати дані":

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт FormDesigner 2

Тепер підключаємо аккаунт FormDesigner. Спочатку натискаємо на відповідну кнопку:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт FormDesigner 3

Потім копіюємо URL, який знадобиться для підключення:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт FormDesigner 4

Відкриваємо в новій вкладці особистий кабінет FormDesigner і вибираємо на панелі зліва потрібну форму. Далі, переходимо в розділ "Модулі", наводимо курсором на Webhooks і тиснемо "Додати":

Налаштування модуля інтеграції 1

В налаштуваннях модуля вставляємо скопійований раніше URL і налаштовуємо параметри, які повинні передаватися. Не забуваємо зберегти зміни.

Налаштування модуля інтеграції 2

Знову відкриваємо потрібну форму в кабінеті і натискаємо "Перегляд". Після цього вводимо довільні дані і відправляємо. Вони знадобляться для тесту.

Перегляд форми

Повертаємося до ApiX-Drive і проходимо останні етапи налаштування, перераховані на шкалі у верхній частині дисплея.

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets

Оскільки нам потрібно, щоб ліди передавалися в онлайн-таблицю, обираємо Google Sheets в якості приймача.

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets 1

Обираємо дію "Додати рядок" - в результаті дані по кожному доданому ліду будуть заповнювати окремий рядок:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets 2

Клікаємо "Підключити аккаунт "Google Sheets"" і видаємо всі запитані дозволу:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets 3

Вказуємо таблицю (файл) і лист, в які будуть додаватися дані. Потім вибираємо, які саме дані про ліди ApiX-Drive буде копіювати з форми в кожне поле. Зайві поля залишаємо порожніми:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets 4

Після цього виконуємо всі залишилися кроки, перераховані на шкалі зверху.

Приблизно так передані з форм дані будуть виглядати в Google Sheets:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets 5

Ось і все. ApiX-Drive буде передавати ліди з форм в таблицю відповідно до вибраних налаштувань. Аналогічним чином Ви можете налаштувати відправку даних і в інші підтримувані сервіси.

Коментарі
Готові шаблони веб-форм
Basic

Онлайн-запис на шиномонтаж

Вкажіть в шаблоні дати роботи Вашого шиномонтажу, додайте час блокування і отримаєте заявки від Клієнтів Докладніше
Basic

Анкета покупця нерухомості

Ви можете повністю опитати потенційного покупця, щоб задовольнити його потреби Докладніше
Gold

Ремонт квартири

Розрахуйте вартість ремонту квартири Докладніше
Basic

Запис до лікаря

Оформіть онлайн-запис до необхідного фахівця Докладніше