Як налаштувати передачу даних з форм в інші сервіси без програміста

Хочете, щоб зібрані контакти, відповіді та відгуки клієнтів автоматично потрапляли в потрібний сервіс? Це легко влаштувати. Що потрібно робити — читайте в нашій статті.

Ви можете організувати передачу даних з форм в ті чи інші сервіси: від месенджерів до CRM. Для цього в FormDesigner є вбудовані модулі підключення до різних систем. Досить зайти в розділ "Інтеграції", вибрати потрібний сервіс і скористатися інструкцією з підключення.

Але що робити, якщо серед них немає модуля інтеграції для потрібної Вам системи? В такому випадку допоможе онлайн-коннектор ApiX-Drive. Він дозволяє підключати до форм величезну кількість додаткових сервісів для прийому даних.

Ключові особливості онлайн-коннектора

  • Простота. Налаштування відбувається в зрозумілому інтерфейсі і не вимагає знань програмування. Користувачеві потрібно лише зареєструватися на сайті ApiX-Drive і пов'язати з його допомогою FormDesigner з відповідними сервісами прийому даних.
  • Швидка настройка. Щоб організувати передачу даних з форми в обраний сервіс, в середньому потрібно 10-15 хвилин.
  • Функції обробки даних. При необхідності можна налаштувати фільтр, який буде автоматично відсівати зайві дані. Наприклад, ліди з міст, які ви не обслуговуєте. Також ApiX-Drive вміє на льоту змінювати форматування: міняти регістр переданих символів або додавати в текст прогалини. Крім того, коннектор здатний виконувати математичні операції з числами з форм і передавати результати обчислень.
  • Підтримка більше 250 сервісів. Список регулярно розширюється.

Куди можна передавати дані з форм FormDesigner

Наведемо кілька типових прикладів передачі даних за допомогою коннектора.

В сервіси email-розсилок

Багато компаній використовують форми, щоб збирати поштові адреси клієнтів для email-маркетингу. ApiX-Drive може автоматично додавати кожен залишений відвідувачем адресу в базу обраного Вами сервісу поштових розсилок. Підтримуються такі системи, як Unisender, MailChimp, SendPulse, GetResponse, eSputnik, DashaMail, ExpertSender, FalconSender і не тільки.

У CRM-системи

Продаєте через Інтернет? Тоді Ви напевно працюєте з лідами в CRM. Адже такі системи оптимально підходять для організації заявок і побудови воронок продажів. Потрібно тільки налагодити автоматичну доставку лідів з форм в CRM-систему. Це можна зробити через ApiX-Drive. Коннектор вміє передавати дані в AmoCRM, "МойСклад", "Бітрікс24", Zoho, RetailCRM, SalesForce, "Мій клас" та інші популярні CRM.

В системи управління проектами

Якщо розглядати кожну заявку клієнта як окрему задачу, з ними буде комфортно працювати і в сервісах для управління проектами. Ви зможете управляти воронками продажів майже з такою ж зручністю, як в CRM. А до того ж отримаєте просунуті функції делегування. За допомогою ApiX-Drive можна налаштувати автоматичну передачу заявок з форм в MeisterTask, Trello, "Мегаплан", Worksection та інші системи управління проектами.

В онлайн-таблиці

Що робити, якщо Ви не хочете платити за CRM та послуги для управління проектами або просто не потребуєте їх надлишкових функцій? Тоді можете працювати з лідами прямо в онлайн-таблицях - простому і безкоштовному інструменті. ApiX-Drive дозволяє налагодити автовідправку лідів та інших даних з форм в сервіс Google Sheets.

В месенджери і Gmail

Зібрану через форми зворотний зв'язок зручно отримувати поштою або в месенджері. Такий підхід дозволяє оперативно реагувати на зауваження клієнтів. Використовуючи ApiX-Drive, Ви можете налаштовувати автоматичну передачу відгуків в Gmail, Telegram, Viber або Slack.

Як налаштувати автоматичну передачу даних через ApiX-Drive

Давайте розглянемо процес на конкретному прикладі: налаштуємо передачу даних з форми в Google Sheets. Для інших сервісів деякі кроки можуть відрізнятися, але в цілому алгоритм завжди зберігається.

Щоб перейти до налаштування підключення, реєструємося на сайті ApiX-Drive. Заходимо в особистий кабінет і натискаємо «Створити зв'язок». Потім виконуємо наступні дії.

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт FormDesigner

Оскільки ми хочемо, щоб ApiX-Drive передавав дані з форм FormDesigner, вибираємо конструктор в якості джерела:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт FormDesigner 1

Вибираємо дію "Отримати дані":

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт FormDesigner 2

Тепер підключаємо аккаунт FormDesigner. Спочатку натискаємо на відповідну кнопку:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт FormDesigner 3

Потім копіюємо URL, який знадобиться для підключення:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт FormDesigner 4

Відкриваємо в новій вкладці особистий кабінет FormDesigner і вибираємо на панелі зліва потрібну форму. Далі, переходимо в розділ "Модулі", наводимо курсором на Webhooks і тиснемо "Додати":

Налаштування модуля інтеграції 1

В налаштуваннях модуля вставляємо скопійований раніше URL і налаштовуємо параметри, які повинні передаватися. Не забуваємо зберегти зміни.

Налаштування модуля інтеграції 2

Знову відкриваємо потрібну форму в кабінеті і натискаємо "Перегляд". Після цього вводимо довільні дані і відправляємо. Вони знадобляться для тесту.

Перегляд форми

Повертаємося до ApiX-Drive і проходимо останні етапи налаштування, перераховані на шкалі у верхній частині дисплея.

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets

Оскільки нам потрібно, щоб ліди передавалися в онлайн-таблицю, обираємо Google Sheets в якості приймача.

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets 1

Обираємо дію "Додати рядок" - в результаті дані по кожному доданому ліду будуть заповнювати окремий рядок:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets 2

Клікаємо "Підключити аккаунт "Google Sheets"" і видаємо всі запитані дозволу:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets 3

Вказуємо таблицю (файл) і лист, в які будуть додаватися дані. Потім вибираємо, які саме дані про ліди ApiX-Drive буде копіювати з форми в кожне поле. Зайві поля залишаємо порожніми:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets 4

Після цього виконуємо всі залишилися кроки, перераховані на шкалі зверху.

Приблизно так передані з форм дані будуть виглядати в Google Sheets:

Підключаємо і налаштовуємо аккаунт Google Sheets 5

Ось і все. ApiX-Drive буде передавати ліди з форм в таблицю відповідно до вибраних налаштувань. Аналогічним чином Ви можете налаштувати відправку даних і в інші підтримувані сервіси.

Коментарі
Готові шаблони веб-форм
Gold

Скільки коштує перевзути машину

Вкажіть параметри дисків і дізнайтеся вартість шиномонтажу на Ваш автомобіль Докладніше
Basic

Онлайн-запис на шиномонтаж

Вкажіть в шаблоні дати роботи Вашого шиномонтажу, додайте час блокування і отримаєте заявки від Клієнтів Докладніше
Basic

Онлайн-запис на зустріч

Записуйте ваших клієнтів або партнерів на зустріч враховуючи дату і час за допомогою онлайн форми Докладніше
Basic

Запис на автосервіс

Шаблон онлайн-бронювання часу на послуги СТО Докладніше